Tervitusi teisest ilmast

Posted: november 5, 2015 in Uncategorized

Mul tuli vahepeal meelde, et mul on blogi. Pagan, alguses ei saanud sissegi, sest parool oli ununenud. Väike reset ja korras. Siis hakkasin mööda teiste blogisid kolistama. Ausalt öeldes – mitte sittagi pole muutunud. Suurem osa blogisid pole kuhugi arenenud. Viimane postitus jääb paari aasta taha. ( nagu ma ise parem oleksin ) Mõni blogi on tegevuse täielikult lõpetanud ja kustutatud. Mõni on muutunud privaatseks ja nähtav ainult kutsetega. No jah siis, ma ei hakka anuma/paluma. Aga mõni tegutseb ikka täiel kiirusel ja teeb paar postitust päevas.

Ah, et kuidas minul vahepeal läinud on. Hetkel teen süüa. Ja mängin tütrega Lotte Memoryt. Tema võidab kogu aeg. Sest tema teeb laua (sätib kaardid tagurpidi lauale), aga ta sätib need kahe kaupa, üksteise kõrvale. Ja kuna tema on noorem siis ma luban temal alustada.

Selle suve esimesel päeval murdsin jala. Ametlik versioon on, et kukkusin. Murdsin hüppeliigese lähedalt pindluu, lisaks sääreluu mõra ja sidemete rebestus. Kaks ja pool kuud liipasin karkudel, kuu aega sain taastusravi. Lonkan paremat jalga siiani ning raviarsti sõnul on nii, et kui järgmise aasta jaanipäevaks korda ei saa, jäängi pisut lonkama.

Aga muidu käin tööl ja teen nii palju kui suudan. Mõni päev on hea, teine päev aga Eesti mehe kombel surun kihvad risti ning rassin läbi valu.

Lubadusi ei anna, aga kui meelde tuleb siis kirjutan jälle.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s